Źródło: http://kuchniakryzysowa.blogspot.com/2020/07/co-by-byo-gdybym-zosta-w-wojsku-duzej.html
Całą godzinę, tyle spędziłem w wojsku. Był to wynik pewnego zamieszania w aktach, które zresztą było spowodowane moimi działaniami, ale opowiem po kolei.Urodziłem się wystarczająco dawno, aby załapać się jeszcze na przymusowy pobór wojskowy, nazywany przez ustawodawcę zaszczytnym obowiązkiem , a przez samych dotkniętych tym obowiązkiem - syfem :) Oczywiście było całkiem...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1663
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1485