Źródło: http://only-my-simple-kitchen.blogspot.com/2013/06/ciasto-z-truskawkami-kremem-i-galaretka.html
Kocham truskawki <3Czekam na nie zawsze niecierpliwie caly rok.I choc ceny zdecydowanie przyprawiaja mnie o zawrot glowy (8 zl za kg!!!) to nie moge nie upiec z nimi w sezonie choc jednego ciasta.Wrzucam przepis z samego rana aby zajrzec tutaj....dopiero wieczorem....tak tak. Czeka mnie dzien pelen wrazen (licze na to, ze tylko tych milych). Zatem milego dzionka zycze! Buziaczki:* Bardzo ...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 26
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533