Źródło: http://only-my-simple-kitchen.blogspot.com/2013/09/ciasto-z-gruszkami-i-kremem-czekoladowym.html
Mgla. Przepiekny i cudny welon otulajacy ziemie. Dzisiaj ujrzalam za oknem. Slonce niesmialo przedzieralo sie przez jej smugi. To juz znak, ze jesien tuz tuz. Nie potrafie sobie odmowic tej przyjemnosci podpatrywania jej zza okna, nawet jesli jest 7 rano i mam okazje dluzej polezec w cieplym lozku. A co mi tam, raz sie zyje :) Trzeba odgrodzic czyms skolatane mysli. Gdzies zacumowac na chwile i wy...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 26
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533