Źródło: http://only-my-simple-kitchen.blogspot.com/2013/03/ciasto-z-brzoskwiniami-i-masa.html
Kawa.Ksiazka.Bo do szczescia nie potrzeba zbyt wiele.Wystarczy usmiech ukochanej osoby.Promyk slonca.I ksiazka.I kawa. I znowu ciasto. Ostatnio slodze Wam nieustannie;) To juz ostatnie z cyklu moich wypiekow urodzinowych. Masa pomaranczowa z brzoskwiniami, do tego smietana i warstwa herbatnikow polanych grubo polewa czekoladowa. Dobre. Bardzo dobre :)Przepis pochodzi stad (klik), jednak zostal prz...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 26
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533