Źródło: http://znowcosupieklam.blogspot.com/2020/12/ciasto-sw-marty.html
Wiecie pewnie, że w okresie przedświątecznym uwielbiam zanurzyć się w przepisy s. Anastazji. To ciasta niezwykłe: bogate, niepowtarzalne w smaku i doborze składników. Dziś przedstawiam Wam kolejny przepis słodkiej Siostry, który osobiście podbił moje serce i sprawił nieskrywaną radochę kubkom smakowym; ) To „Biszkopt Św. Marty”: ciasto orzechowo – kokosowe z...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1714
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1510