Źródło: http://www.dibloguje.pl/2016/05/ciasto-serowe-z-rabarbarem-na-oleju.html
https://www.facebook.com/Di.gotujehttp://digotuje.blogspot.comCiasto smakuje przepysznie i idealnie laczy wszystkie skladniki.Pieknie wyrasta i dzieki serowi - jest lekko wilgotne, a rabarbar zatopiony w polewie smietankowej - wprost rozplywa sie w ustach.Sami sprobujcie i nie obawiajcie sie zakalca! Ciasto jest na bazie oleju rzepakowego, a olej rzepakowy jest naturalnym zrodlem steroli roslinnyc...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1693
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1507