Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2015/11/ciasteczka-z-wrozba.html
Lubicie sobie wrozyc w Andrzejkowa noc? Jesli tak to zachecam Was do upieczenia tych kruchych ciasteczek. Zwlaszcza dzieci beda mialy swietna frajde zarowno przy lepieniu ciasteczek jak i pozniej przy losowaniu wrozby ;) Ja te ciasteczka pieklam z Corka na zabawe andrzejkowa do szkoly. Mialysmy swietna zabawe przy pieczeniu a i dzieciaki pozniej byly zachwycone ;)300g maki pszennej + do podsypywan...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537