Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2018/01/ciasteczka-z-masem-orzechowym-i.html
To mialo byc juz moje ostatnie podejscie do masla orzechowego... wczesniej jakos nie moglam sie do niego przekonac, wydawalo mi sie bardzo mdle w smaku.... az w koncu trafilam na pyszne maslo z kawalkami orzechow, lekko slone, ktore tak mi posmakowalo, ze zrobilam zapas kolejnych kilku sloiczkow :)Aby nie wyjadac go wprost ze sloiczka postanowilam upiec cos dobrego. Na stronie Moje Wypieki znalazl...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1538