Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2018/04/brownie-z-masem-orzechowym.html
Uwielbiam czekolade i mimo, iz ostatnio staram sie troche ograniczyc slodycze, to do niedzielnej kawy upieklam to przepyszne brownie. Ma wspaniala wilgotna konsystencje i cudownie pachnie czekolada i maslem orzechowym. Nie mozna sie mu oprzec :) na pewno nie skonczy sie na jednym kawalku ;)250 g masla250 g gorzkiej czekolady4 jajka w temp. pokojowej250 g cukruniepelna szklanka maki pszennej3 lyzki...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 19
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1201
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1532