Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2016/05/bananowa-delicja-bez-pieczenia.html
Przepyszne i orzezwiajace ciasto nie wymagajace pieczenia. Przy dobrze zorganizowanej pracy rowniez szybkie do przygotowania. Najdluzej czeka sie na to az ciacho nam stezeje ;) Wysmienite na letnie upaly. Polecam :)duze opakowanie kakaowych herbatnikow1 l mleka3 budynie waniliowe2 galaretki cytrynowe2 galaretki brzoskwiniowe4-5 bananowbita smietana i mieta do dekoracjiZaczynamy od przygotowania ga...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537