Źródło: http://malinowyporanek.blogspot.com/2015/06/693-nalesniki-z-gryki-z-kremem-z.html
Alez mi sie podoba dzisiejszy numer posta :PZdecydowanie nie jestem czlowiekiem stworzonym do robienia niczego, albo do nie robienia czegokolwiek.Nosi mnie i szukam jakiegokolwiek zajecia byle tylko nie siedziec bezczynnie. Sama nie wiem czy to zaleta czy wada :P Dzis nie bede miala z tym problemu bo do wieczora czeka mnie 6 godzin cwiczenia zadan ze statystyki na uczelni. Hura x[W sumie to troche...
Jako, ze jutrzejszy dzien stawiac bedzie przede... ⇖ 842
Wczoraj byl jeden z tych gorszych dni. Z chwilami... ⇖ 847
Boje sie rzeczy i sytuacji, ktorych bac sie nie... ⇖ 1012
3 drobne sukcesy dnia wczorajszego do odhaczenia.... ⇖ 758
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1662
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1483