Źródło: http://ciateczkowypotwor.blogspot.com/2015/09/zebra.html
Witajcie, kochani, ponownie :) mam nadzieje, ze choc troche steskniliscie sie za mna :DWiem, nie bylo mnie tu dosc dlugo, ale nie byla to planowana przerwa. Powiem tylko, ze zycie nas nie rozpieszcza i w najmniej oczekiwanym momencie dostajemy pstryczka w nos. W moim przypadku tez tak bylo i bardzo trudno jest mi jeszcze sie z tym pogodzic, ale mimo wszystko postanowilam sprobowac do Was &nb...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1712
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1510