Źródło: http://only-my-simple-kitchen.blogspot.com/2016/12/zyczenia-swiateczne.html
Kochani czytelnicy :)Z okazji Świat Bozego Narodzenia chcialam Wam zlozyc najserdeczniejsze zyczenia.Aby swieta uplynely Wam w spokojne, rodzinnej i milej atmosferze z dala od trosk zycia codziennego. Aby w Waszych domach nie zabraklo choinki, prezentow i pelnego stolu. I przede wszystkim milosci. Bo to jesli ktos ma milosc w sercu w stosunku do drugiego czlowieka, to nawet jego najubozszy dom je...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 26
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533