Źródło: http://kuchniaukrysi.blogspot.com/2016/03/zyczenia-swiateczne-wielkanoc-2016.html
Świeta zblizaja sie duzymi krokami. Jestescie juz gotowi na swietowanie? Baby i serniki upieczone? Mazurki udekorowane? Pisanki czekaja na malowanie? Jesli tak, to teraz pozostaje mi zlozyc Wam zyczenia Kochani, pieknie dziekuje Wam za wszystkie zyczenia swiateczne, ktore od Was otrzymalam. Jest mi niezmiernie milo, kiedy piszecie do mnie e-maile i na Facebooku.Pozdrawiam Was serdecz...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1660
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478