Źródło: http://only-my-simple-kitchen.blogspot.com/2015/10/wspopraca-z-zm-nove.html
Dzisiaj chcialam sie z Wami podzielic informacja o kolejnej wspolpracy, tym razem z Zakladami Miesnymi Nove. Moze ktos z Was zna i lubi ich wyroby? Ja osobiscie zetknelam sie z nimi po raz pierwszy i po pierwszej degustacji jestem zadowolona. Powyzej zawartosc paczki, ktora otrzymalam. ZM Nove wypuscilo na rynek nowe produkty, skierowane do fanatykow zdrowej zywnosci ale i nie tylko. Jak wid...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 26
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533