Źródło: http://kuchniaukrysi.blogspot.com/2016/06/wspaniae-lody-kawowe-bez-jajek-i-bez.html
Ostatnio znow zrobilam kilka rodzajow lodow, ktore juz znacie. Przelozylam do pojemnikow i wlozylam do zamrazarki. To dobry sposob na to, zeby miec zawsze pod reka pyszne lody. Jest goraco, wiec czym czestowac przybylych gosci? U mnie moga liczyc na lody. A koniecznie musze miec rozne rodzaje, bo kazdy lubi inny smak. Tak wiec w poszukiwaniu dobrego przepisu na nowy smak lodow, znalazlam przepis...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1660
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478