Źródło: http://z-milosci-do-slodkosci.blogspot.com/2014/03/wiosenny-konkurs-z-kamisem.html
Juz za kilka dni pierwszy dzien kalendarzowej wiosny, choc za oknem wiosna zawitala juz dawno... Z tej okazji mam dla Was konkurs, ktory moglam zorganizowac dzieki uprzejmosci firmy Kamis, ktora zasponsorowala nagrody. Konkurs!!!Konkurs bedzie polegal na dodaniu przepisu (koniecznie ze zdjeciem!) na cos lekkiego, wiosennego. Moze to byc przystawka, salatka, danie glowne a nawet deser. Wazne, abysc...
Daaaawno mnie tu nie bylo... Ale wracam do Was z... ⇖ 918
Jakis czas temu otrzymalam niespodzianke od Lidla... ⇖ 710
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1715
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1519