Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2015/12/wesoych-swiat.html
Kazdy juz czym predzej biezy, by dolaczyc do pasterzy. I ja spiesze z zyczeniami, bo nie moge byc tam z Wami. Zdrowia, szczescia, pomyslnosci i niech dobro wsrod Was gosci. I niech Boga wielka moc na Was splynie w swieta noc. Wesolych Świat!JoannaPrzepis na pierniczki znajdziecie tutaj.Przypominam o trwajacym konkursie!
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537