Źródło: http://kuchnia-domowa-ani.blogspot.com/2013/12/wesoych-swiat_22.html
Cicha Noc, Świeta Noc,jakiz w Tobie dzisiaj cud,w Betlejem Dziecina Świetawznosi w gore Swe Raczetablogoslawi lud.Życze wszystkim radosnych Świat Bozego Narodzenia!!!
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1685
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1501