Źródło: http://chlebanaszego.blogspot.com/2016/09/uzdrowisko-ustka.html
Bardzo ladne male miasteczko nad Baltykiem, ktorego nie da sie opisac :)Po prostu trzeba tutaj przyjechac chociaz na dwa dni i ...Zobaczyc piekne plaze...Wypozyczyc kosz i sie opalac...Spacerowac...Zrobic fajne zdjecia...Zazywac kapieli...Podziwiac ptaki...Wdychac morskie powietrze nad zawsze falujacym morzem...Mozna wyprawic sie w morze z piratami ...Poogladac mewy...Przechadzac sie po portowym ...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1705
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1507