Źródło: https://kocurkowakuchniababuni.blogspot.com/2023/11/ulubiony-makowiec.html
Witajcie kochani.Jestem dużą fanką pysznych makowców.Nie wyobrażam sobie zimy bez tego pysznego ciasta :).Mięciusieńkiego , pachnącego miodem i przyprawami z przepysznym lukrem na wierzchu .Maku musi być dużo , i najlepiej przez samego siebie zrobionego, kupny to już nie to , choć nie powiem że nigdy nie robiłam z niego , robiłam ale był jakiś bez smaku i nie robił żadnego...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 26
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533