Źródło: http://only-my-simple-kitchen.blogspot.com/2012/10/ubogie-sniadanie.html
To sniadanie to chyba szczyt prostoty albo... lenistwa :) Bo w zasadzie co przy nim takiego wielkiego do roboty? Po prostu nic :) Bedac dzieckiem czesto siegalam po te kombinacje smakowa. I pomimo uplywu lat nadal lubie to polaczenie :) Sprobujcie sami, goraco zachecam - zwlaszcza, ze potrzebne skladniki znajda sie w kazdym domu ;) I niech Was nie przerazi papkowata konsystencja - od czasu ...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 26
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533