Źródło: http://kulinarnewyskoki.blogspot.com/2018/06/trening-odchudzanie-czy-zawsze.html
Ćwiczenia, cwiczenia i jeszcze raz cwiczenia.... Ostatnio zauwazylam troche maniackie podejscie do treningow, a zanik czystej przyjemnosci czy pasji u osob cwiczacych. Mam wrazenie, ze troche sie zatracamy i zamiast poprawic zdrowie, tylko jeszcze bardziej stresujemy Nasze cialo...Oczywiscie uwazam, ze sport jest Nam potrzebny... Ale przy nieodpowiedniej diecie i braku regeneracji robimy sobie ...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1659
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478