Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2013/11/tort-orzechowy.html
Ten tort upieklam rok temu na swoje urodziny. Wszystkim bardzo smakowal.Jeden z tych moich tortow, ktore mialy najwieksze wziecie :)Spodobal sie pani Ewie Wachowicz, ktora zaprosila mnie do siebie na nagranie odcinka, w ktorym to piekla ten tort. Calej ekipie i zaproszonym gosciom bardzo smakowal. Odcinek z moim udzialem mozecie obejrzec na Ipla tv, odc. 173.Przepis na ten tort mozna bylo ro...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537