Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2013/12/tort-miodowo-orzechowy.html
Myslicie juz co by tu dobrego upiec na Świeta? Proponuje Wam przepyszny tort miodowo-orzechowy. Bedzie nie tylko cieszyl podniebienie ale i oko ;) Stanie sie piekna ozdoba swiatecznego stolu. Troche pozmienialam przepis z jakiejs starej kobiecej gazety i wyszlo mi to pyszne cudo :)Tort zdobyl nagrode na portalu Przyslij Przepis w konkursie na Miodownik :)Ciasto miodowo-orzechowe:30 dag mioduczuba...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537