Źródło: https://magicznakuchniakasia.blogspot.com/2011/01/tort-ambasador.html
Kochani nie moglam wczesniej zlozyc wam zyczen swiatecznych i noworoczny, a to wszytko przez brak podlaczenia do sieci, ale za to zycze wam w tym Nowy Roku wszystkiego dobrego, osiagniecia samych sukcesow zawodowych i prywatnych, a co najwazniejsze spelnienie swoich najskrytszych marzen. A na oslode nowego roku proponuje wam Tort Ambasador.Skladniki:Na biszkopt kokosowy:5 bialek 1 szklanka cukru1 ...
Moje ulubione ciasto na pierogi bezglutenowe, jak... ⇖ 438
Uwielbiam, nieskomplikowane, szybkie w wykonaniu... ⇖ 647
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1660
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478