Źródło: http://ejszet.blogspot.com/2020/05/szaszyki-po-hawajsku.html
Szaszłyki to zawsze dobra propozycja na grilla. Bardzo lubię dodawać do potraw słodkiego akcentu, dlatego też w moich szaszłykach znalazł się ananas. Wyszło pysznie. Koniecznie musicie kiedyś spróbować. Jeżeli szaszłyki będziecie grillować powoli, to mięso będzie soczyste, a warzywa idealne.Na 9 szaszłyków na długich patyczkach.SKŁADNIKI320 g piersi z kurczakaprzyprawa...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1714
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1514