Źródło: http://kuchnia-w-sloncu.blogspot.com/2024/10/szarlotka-budyniowa-bez-pieczenia.html
Jesień przelatuje mi w tym roku przez palce ale każdy dobry moment i jesienny zachwyt, jaki udało mi się złapać, zamknęłam w kostkach tego pysznego ciasta z jabłkami.Trochę jak szarlotka, bo wypełnione po brzegi jabłkami z cynamonem, a trochę jak eklera z kremowym wnętrzem i ciasteczkowymi piętrami.Całość zwieńczona beretem z kajmaku, który łączy i jeszcze mocniej ociepla wszystkie smaki :)To połaczenie z pewnością rozpieści niejedno podniebienie.Można zrobić...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 31
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537