Źródło: https://to-co-lubie-gotuje.pl/stefanka/
Stefanka to pyszne miodowe ciasto, przełożone delikatnym kremem. Ciasto, które nieodłącznie kojarzy mi się ze świętami. Stefanka to ciasto przełożone masą grysikową, polane słodką polewą czekoladową. Każdego dnia smakuje lepiej. Artykuł Stefanka. pochodzi z serwisu To co lubię gotuję.
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 43
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1743
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1548