Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2017/06/stefanka-na-herbatnikach-z-truskawkami.html
Ciasto prezentuje sie swietnie. Robi sie je dosyc szybko, jest bardzo latwe a do tego pyszne. Tak przynajmniej zgodnie stwierdzily kolezanki z pracy, ktore zostaly nim poczestowane.Polecam Wam to ciasto z calego serca. Bedzie swietnym deserem do swiatecznej kawy.Masa grysikowa:1,1 l mleka3/4 szkl kaszy manny blyskawicznej200 g masla1 szkl cukru3 czubate lyzki kakaoDodatkowo:duza paczka herba...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537