Źródło: https://cukierenkaklementynki.blogspot.com/2015/02/steak-show-w-angelo-hotel-relacja.html
Kilka dni temu mialam przyjemnosc uczestniczyc w spotkaniu blogerow i dziennikarzy kulinarnych zorganizowanym przez angelo Hotel w Katowicach. Tematem glownym spotkania byly steaki - Szef Kuchni Rafal Pacon przygotowal dla nas krotki pokaz smazenia stekow, flambirowania i przekazal nam mnostwo ciekawostek na temat wolowiny. Jednoczesnie mielismy mozliwosc degustacji kilku rodzajow austriackich win...
W ciagu ostatniego tygodnia pieklam to ciasto juz... ⇖ 2268
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1673
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1494