Źródło: https://www.wilczkowyswiat.pl/2016/06/sorbet-z-mango.html
Przepyszny sorbet, chyba najsmaczniejszy ze wszystkich jakie jadlam w tym roku. Bardzo prosty, nie potrzeba maszyny, wystarczy tylko co jakis czas mieszac sorbet w zamrazalniku. Mango musi byc mocno dojrzale, wtedy sorbet bedzie smaczniejszy. Ale dla mnie kazde mango jest pyszne, uwielbiam te owoce i moglabym je jesc tonami. Zachecam - sprobujcie!1 dojrzale mangosok z polowy cytryny0,5 szklanki wo...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1664
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1488