Źródło: http://ktougoscimoichgosci.blogspot.com/2015/09/sodko-kwasna-saatka-z-cukinii-marchewki.html
Gdy zobaczylam te salatke u Marty, od razu wiedzialam, ze musze ja zrobic. Okreslenie slodko-kwasna lekko mnie zastanowilo, ale teraz wiem, ze pasuje ono do tej salatki idealnie! Jest na prawde pyszna, taka wlasnie slodko-kwasna a przy tym nie za slodka i nie za kwasna :) Tak jak nie jestem entuzjastka sloikowych salatek, tak ta wyjatkowo przypadla mi do gustu - zrobilam ja juz kilka tygod...
Przepyszne ciasto bez pieczenia - ciasteczkowy... ⇖ 3173
Lubicie serniki? Ja wrecz uwielbiam! I czasem mam... ⇖ 806
Witam po przerwie:) Malo mnie bylo ostatnio ale... ⇖ 640
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1705
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1507