Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2021/04/sernik-z-mlekiem-w-proszku-i-biaa.html
Bardzo delikatny, puszysty i rozpływający się w ustach serniczek zachwyci niejednego smakosza dobrych ciast. Sernik upiekłam po raz pierwszy na święta i powiem, że wszyscy byli zachwyceni jego smakiem. Jestem pewna, że i Wam przypadnie do gustu :)Sernik wychodzi równiutki, jest przy tym niezwykle kremowy, po prosty doskonały!Polecam zwłaszcza na wyjątkowe okazje :)Spód kruchy:1...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 32
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537