Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2017/07/sernik-z-jagodami.html
Mam jeszcze troche zamrozonych jagod wiec chcialam je jak najszybciej wykorzystac bo sezon na te pyszne owoce juz sie zaczyna. Trzeba wiec wymienic zapasy ;)Do serniczka mozecie uzyc zarowno swiezych jak i mrozonych jagod (bez rozmrazania).Podczas pieczenia po mieszkaniu rozchodzil sie cudowny waniliowo-jagodowy zapach. Rodzina z trudem powstrzymywala sie aby nie zabrac sie za palaszowanie ...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537