Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2019/05/sernik-rafaello.html
Uwielbiam serniki pod kazda postacia. Ten jest wyjatkowy bo smakuje jak moje ulubione rafaello :) Sernik jest delikatny i kremowy a beza mocno kokosowa i kruchutka :)Z racji tego, ze dzisiaj jest Dzien Matki wszystkim Mamom zycze samych cudownych chwil ze swoimi pociechami. Nie wazne czy maja kilka czy kilkadziesiat lat. Cudownego swietowania :)Spod:200 g ciasteczek zbozowych4 lyzki zm...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537