Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2019/05/sernik-cappucino-na-biszkoptach.html
Ten sernik kojarzy mi sie z imieninami mojej mamy. Odkad pamietam zawsze go robila na te okazje, gdyz wszyscy za nim przepadalismy. Od dziecka uwielbialam w nim polaczenie mleka w proszku i smaku kawy. Sam sernik ma cudownie kremowa i delikatna konsystencje. Jest doskonalym deserem do kawy.Kiedy poczestowalam nim Mame, zapytala: pamietasz? Ja tez taki kiedys robilam :)Jakze bym mogla zapomniec, w ...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537