Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2015/01/serniczek-ajerkoniakowy.html
Lubicie serniki bez pieczenia? Bo ja bardzo. Takie najlepiej smakuja w lecie ale w zimie tez swietnie smakuja z filizanka goracej kawy. Dzisiaj propozycja raczej dla doroslych wielbicieli sernikow, z dodatkiem ajerkoniaku. Pycha! A do tego przygotujecie go zaledwie w kilkanascie minut, nie liczac czasu chlodzenia ;)opakowanie okraglych biszkoptow Masa serowa: kg serka waniliowego z wiaderecz...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 42
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1741
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1540