Źródło: https://www.mojemaleczarowanie.pl/2015/06/salsa-z-papai.html
Uzywam takiej salsy do wszystkiego czyli do chleba, do wedliny, do kanapek, do pierozkow miesnych, do makaronu, do nalesnikow itd.Salsa jest bardzo odswiezajaca, odzywcza i znakomita przy upalach, ktore mam nadzieje nadejda.Przy chlodnych dniach tez jest znakomita,wystarczy dodac papryczke chili i kapsaicyna zrobi swoje, zapraszam.Papaja czyli melonowiec wlasciwy jest bogata w witamine C, A oraz w...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1664
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1488