Źródło: https://www.kulinarnamaniusia.pl/2016/01/rogaliki-drozdzowe-z-kajmakiem.html
Kajmak jest bez watpienia moja wielka miloscia. Moglabym go jesc i jesc, ale pozwalam sobie na niego tylko czasami. Bardzo lubie go dodawac do slodkosci jakie robie w domu. Pyszny do nalesnikow, plackow, babeczek czy tarty. Ja dzisiaj upieklam z nim rogaliki. Przepis zapisalam w zeszycie juz dosyc dawno a pochodzi od Ewy Wachowicz. Rogaliki sa pyszne, dodalam do nich kajmak z sola morska, co spraw...
CIASTO Z BUDYNIEM I OWOCAMIDzisiaj zapraszam cię... ⇖ 55
CIASTO KRUCHE Z RABARBAREM I TRUSKAWKAMIZapraszam... ⇖ 78
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1672
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1493