Źródło: http://slodkibratek.blogspot.com/2016/03/pysznotka-z-orzechami.html
Ciasto zachwyca bogactwem smakow. W tradycyjnym przepisie masa jest budyniowa, u mnie natomiast wzbogacona kakao i alkoholem, a cale ciasto polane polewa. Pamietam, gdy jadlam je po raz pierwszy. Bardzo czesto gosci w moim rodzinnym domu, zwlaszcza na swieta i innych imprezach okolicznosciowych.SKŁADNIKICIASTO: (forma 24x38cm)3 szkl. maki2 lyzeczki proszku do pieczenia1 margaryna2 lyz...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1660
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478