Źródło: http://tysiacsmakow.blogspot.com/2016/04/przepyszne-ciasto-czekoladowe-z.html
Bardzo smaczne ciasto, nie wymagajace pieczenia (w sam raz na nadchodzace cieple wiosenne i letnie dni). Przepis pochodzi z ostatniego dwumiesiecznika Harmonia ; troche go zmodyfikowalam (w oryginale nalezalo uzyc 2 szklanek orzechow wloskich - ja zamienilam jedna odpadami z przygotowania mleka kokosowego). Najlepiej je zjesc od razu po wykonaniu - co nie jest w ogole trudne ;)Skladniki na spod...
Mazurek na bazie owsianego spodu (inspirowanego... ⇖ 738
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1719
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1521