Źródło: https://smykwkuchni.blogspot.com/2014/11/podwieczorek.html
Drugie sniadanie?czyPodwieczorek?Buuuziaki!Pieknego dnia zycze, odpocznijcie dzisiaj!;-))))
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1718
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1521