Źródło: https://kuchniakolorublond.blogspot.com/2017/10/placki-ziemniaczane-po-bawarsku.html
Kolejny przepis z kajecika Mamy. Dlaczego placki ziemniaczane, skoro ziemniaki sa tu tylko dodatkiem - nie mam pojecia. I dlaczego po bawarsku, tez nie wiem - moze przez dodatek kielbasy. Ale mniejsza o sens nazwy, grunt, ze te placuszki sa naprawde pyszne na sniadanie czy kolacje! :) Przygotuj: Ciasto nalesnikowe:- maka- woda- mleko- ja...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1719
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1521