Źródło: http://kuchniadoski.blogspot.com/2018/08/pierogi-z-soczewica.html
Pewnie juz wspominalam, ze uwielbiam pierogi. Tak, lubie robic i jesc pierogi :)Lubie tez eksperymentowac z nowymi farszami. Ostatnio zrobilam wlasnie z farszem z zielonej soczewicy i goraco polecam, bo sa naprawde smaczne.Przepis na ciasto pierogowe znalazlam kiedys na bloguOlga Smilei dla mnie jest to najlepszy przepis jaki kiedykolwiek wyprobowalam.Skladniki ciasta:500g maki p...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1660
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478