Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2013/12/piernik-staropolski.html
Bardzo lubie pierniki. Do tej pory pieklam te, ktore nie wymagaly czasu na lezakowanie . W tym roku postanowilam upiec piernik staropolski, ktory lezal sobie u mnie w lodowce od listopada. Wyszedl wspanialy. Polecam go kazdemu. Mozecie go przelozyc samymi powidlami lub, tak jak ja, dodatkowo masa grysikowa.Placki pieke na kilka dni przed Świetami, przykrywam sciereczka i odstawiam w chlodne i su...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 42
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1741
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1540