Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2013/12/pierniczki-anioki.html
Mieciutkie, od razu gotowe do zjedzenia. Upieczone w formie aniolkow beda pieknie zdobily swiateczny stol lub choinke. Proponuje upiec z podwojnej porcji gdyz bardzo trudno sie im oprzec ;) W wykrawaniu ciasteczek jak zwykle pomagala mi moje coreczka Oliwka :)Przepis znalazlam na Stylowi.pl, lekko go zmienilam. Aniolki wymyslilam juz sama ;) 2 szkl maki1/2 szkl cukru pudru1 lyzka przyprawy do pie...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537