Źródło: http://www.gotowanieiblogowanie.pl/2015/06/pasteryzowanie-przetworow-w-piekarniku.html
Wygodny sposob i przy tym duzo szybszy niz gotowanie sloikow we wrzatku. Dlugo nie robilam przetworow, ze wzgledu na brak duzego garnka, mnostwa roboty czy po prostu wizji potencjalnych klopotow spowodowanych standardowa pasteryzacja.Wyparzone sloiki napelniam przetworami czy np. kompotem. Zakrecam i obracam do gory dnem. Zostawiam do wystygniecia.Blaszke wykladam papierem do pieczenia, sloiki ...
Cudownie truskawkowe kulki mocy! W polaczeniu z... ⇖ 910
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1752
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1556