Źródło: http://only-my-simple-kitchen.blogspot.com/2017/05/pani-walewska.html
Jestem. W koncu. Nie planowalam tak dlugiej przerwy. To zycie mi ja zaplanowalo. Najpierw kupa imprez rodzinnych a potem dwa tygodnie na antybiotykach. Życie. Dlatego nie miejcie mi za zle mojej nieobecnosci. Na przeprosiny mam dla Was przepyszne ciasto, ktore wiekszosc z Was pewnie zna. Pani Walewska tudziez Pychotka to klasyka ciast z kremem. Kruche blaty z dzemem porzeczkowym i beza i ak...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 26
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533