Źródło: http://kulinarnewyskoki.blogspot.com/2013/09/owies-jeczmien-prazone-jabko-i-jogurt.html
Jak milo,ze weekend. Jak milo,ze slonce za oknem. Jak milo,ze mozna odpoczac. Jak milo, ze ..... na sniadanie mozna zjesc owsianke. Kiedys jej nie lubilam , dzis moge jesc caly czas. Śniadanie,deser, podwieczorek,kolacja - ona jest dobra na wszystko. Nie tylko platki owsiane nadaja sie owsiankowe sniadanie. Pyszne sa rowniez platki zytnie - wtedy to chyba zycianka? Platki orkiszowe tez wyprobow...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1659
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478